“Chez Slah” می پیوندد صفوف شمال آفریقا بهترین رستوران

[ad_1]

مواد غذایی است که بخش عمده ای از تونس زندگی; تونس عشق به غذا خوردن. فروشگاه ها و رستوران ها در تونس به تنهایی را پر کنید قابل توجه کتاب است. از من خواسته برخی از تونس دوستان به تازگی و برخی مکرر بازدید کنندگان آمریکایی به تونس, اگر ما می تواند توافق در بهترین رستوران در تونس. البته ما نمی تواند موافق بود اما نه در همه شگفت زده چگونه بسیاری از آرا و وجود دارد بیش از 20) برداشت Chez Slahفوق العاده است eatery دور پنهان کردن کوچک کنار خیابان در 14 bis rue Pierre de Coubertin نزدیکی دقیق مرکز شهر. شما احتمالا نیاز به یک خوب راننده تاکسی برای پیدا کردن آن.

مانند بسیاری از بالا پایان آفریقای شمالی, آشپزی, پخت و پز در Chez Slah عمیق, فرانسوی, ریشه و عمدتا در غذاهای دریایی و به سادگی آماده مرغ و بره اما آنچه مجموعه Chez Slah به غیر از مراقبت سخت گیر می شه که با آشپز شخصا انتخاب ماهی در اسکله بازار در هر روز است. این یک هنر است و برای انجام آن را به خوبی تجربه و مهارت بزرگ است.

بسیاری از denizens از Chez Slah دائمی هستند و ساکنان این شهرستان با دانش سطحی از مطلع بازدید کنندگان از خارج از شهر. شما نمی خواهد اجرا به هر یک از تور قایق جمعیت در اینجا و یا گاه به گاه گردشگران است. من شنیده ام از آن گفته است که آنها احساس می کنند که شام در اینجا معادل دعوت به بسیار زیبا از خانه های خصوصی از یک پوسته فوقانی عضو Tunisois نخبگان. این بهترین تونس ناهار خوری به عنوان لذت می برد توسط مردم تونس با بهترین طعم و مزه.

من معمولا شروع به غذا من در اینجا با Chardonnay چون من می دانم که پیشخدمت را به زودی یک سبد نان و یک بشقاب زیتون و رب گوجه فرنگی کاملا از این دنیا, اگر شما می خواهم فکر می کنم هر کسی می تواند این کشش. من فکر می کنم آنها باید رب گوجه فرنگی خود را. آن را همیشه به نظر می رسد بهتر است با یک شراب سفید. برای من اصلی البته من اغلب تا به حال میگو گریل شده اشتها آور و سپس هر ماهی تازه پیشخدمت به خصوص توصیه می کند به من اخیرا rouget همچنین کبابی. آن را با ساده pommes fritsپخته شده در چربی حیوانی فرانسه راه به جای روغن های گیاهی. گمان می کنم این است که سخت تر در قلب اما شما تنها یک بار زندگی می کنند و من از دست این راه ما استفاده می شود به طبخ pommes frits در روز قبل از هر کس تبدیل به سلامت آگاهانه.

ماهی و سیب زمینی بود در مورد به عنوان تازه به عنوان من تا به حال طعم در هر نقطه. بسیار ساده آشپزی, اما زیبایی آماده شده با توجه به جزئیات است. مواد غذایی است که بی ادعا اما خیلی خوب! من فکر می کنم چیز دیگری وجود دارد که من همیشه پیدا کردن لذت در مورد Chez Slah که سخت است برای قرار دادن انگشت من است و آن undefinable کیفیت به عنوان بخشی از تونس به گذشته طولانی تاریخی شاید انعکاس این شهرستان آن را به عنوان ممکن است به نظر یک قرن پیش.

Chez Slah متفاوت از گرانتر و showier رستوران در بهتر شناخته شده بخش هایی از شهر به عنوان مثال کسانی که در اطراف glitzy La Marsa و مجلل هتل جدید (هر چند مواد غذایی وجود دارد می تواند بسیار خوب است, هر چند بیشتر در قاره). من همیشه خودم را نقد و دیگر مشتریان در Chez Slahعمدتا مهاجران و اعضای ثروتمند تونس جامعه است. این محل تا حد زیادی ناشناخته توسط تازه واردان.

آیا موفق به رزرو قبل از شما به Chez Slahبه عنوان به طور منظم آمده اغلب چند بار در هفته به سرپرستی این منحصر به فرد و گوهر گرانبها. من یک بار نشان داد تا بدون رزرو و تنها بستری به دلیل به موقع لغو در حالی که من انتظار برای تاکسی به من را در جایی دیگر احتمالا گرانتر و نه به عنوان خوب. شما می توانید یک میز رزرو از طریق تماس با: +216 71 258 588.

[ad_2]