12 افراد شگفت آور موفق موفقیت را تعریف می کنند

موفقیت چیست؟ وقتی در مورد افراد “موفق” صحبت می کنیم ، معمولاً به کسی فکر می کنیم که یک حساب بانکی داشته باشد به میلیارد ها ، چهره برجسته تاریخی یا یک رهبر جهان. اما وقتی از این افراد موفق در مورد تعریف خود از موفقیت سؤال شود ، بیشتر افراد می گویند که این دستاوردها چیزی نیست که باعث می شود احساس موفقیت حاصل شود. در اینجا برخی از افراد با نفوذ در جهان و به نقل از موفقیت آنها وجود دارد.

ریچارد برانسون
احتمال دارد اگر تا به حال موسیقی گوش داده باشید ، ریچارد برانسون روی آن تأثیر گذاشته است. در طول دوران نوجوانی ، برانسون با نارساخوانی مبارزه کرد و سرانجام تنها در 16 سالگی مدرسه را ترک کرد ، اما او اجازه نداد که این امر مانع از یافتن موفقیت شود. پس از رها کردن ، برانسون با چند دوست یک مجله کوچک را راه اندازی کرد.

موفقیت ملایم این مجله سرانجام باعث شد براندون به ایجاد گروه های Virgin Record و امضای برخی از بزرگترین اعمال موسیقی در تاریخ از جمله Rolling Stones. برانسون وارد هتل ها ، فروشگاه های خرده فروشی و حتی گردشگری فضایی شد.

برای برانسون ، تعریف موفقیت ها جزیره خصوصی یا 5 میلیارد دلار ارزش خالص ندارند. برانسون نوشت که یک فرد واقعاً موفق کسی است که خوشحال است:

“خیلی ها با چقدر پول و افرادی که با آنها ارتباط برقرار می کنند ، چقدر موفق هستند. به نظر من ، موفقیت واقعی باید توسط شما چقدر خوشحال می شود سنجید.”

اپرا وینفری
اپرا وینفری با گروهی از زنان

اپرا وینفری از آغاز فروتنانه و خشن بود. او توانست در سالهای نوجوانی زندگی خود را معطوف کند و به یک حرفه تلویزیونی متمرکز شد. وینفری در ایستگاه های محلی بالتیمور کار می کرد ، اما با مشکلات و تبعیض روبرو شد. هنگامی که او در نهایت این شانس را داشت که نمایش خود را داشته باشد ، مدام در رده بندی قرار می گرفت.

اما اوپرا هیچ وقت از قالب بندی نمایش خود دست نکشید و تغییر نکرد. نسبیت وی او را برای تبدیل شدن به اولین بانوی برنامه های گفتگو در آمریکا ، عجیب کرد. پس از موفقیت در نمایش خود ، اپرا مجله ، یک شرکت تولیدی و چندین سازمان خیریه را راه اندازی کرد. با این وجود ، برای موفقیت اوپرا فقط با نام او یا یکی از ثروتمندترین زنان جهان شناخته نمی شود ، موفقیت در همه او برآورده شدن از احساس است:

“… چگونه می توان در خدمات بیشتر به زندگی استفاده کرد. این سؤال را بپرسید ، و پاسخ به من برآورده می شود و به من پاداش می یابد که تعریف اصلی موفقیت است. ”

باراک اوباما
باراک اوباما به کودکان جامعه کمک می کند

ممکن است رئیس جمهور دشوار باشد که موفقیت خود را تعیین کند. این می تواند با تصویب بالا از تصویب دور شود ، تصویب یک قانون اساسی شود ، یا هشت سال خدمت کند. برای باراک اوباما موفقیت بسیار ساده تر بود.

44مین رئیس جمهور ایالات متحده قدرت را با موفقیت یا ثروت برابر نکرد. بانوی اول میشل اوباما به حضار گفت که رئیس جمهور در آغاز کار همسرش شغل های پردرآمد را برای کار در محلات مبارز و کمک به مردم خاموش کرد. بانوی اول در ادامه توضیح داد:

“برای باراک ، موفقیت به این معنی نیست که چقدر پول در می آورید. این در مورد تفاوتی است که شما در زندگی مردم ایجاد می کنید. ”

استفان کاوی
استفان کاوی زندگی خود را وقف کشف ایده موفقیت و صفاتی کرد که فرد را مؤثر می داند. نویسنده ، مربی ، بازرگان ، و سخنران اصلی تحصیلات دانشگاه هاروارد با کتاب “7 عادت افراد بسیار مؤثر” وارد جریان اصلی شد. شبانه ، کووی به یکی از موفق ترین نویسندگان جهان تبدیل شد.

کتاب او برای 250 هفته بی سابقه در لیست پرفروش های نیویورک تایمز ماند و بیش از 25 میلیون نسخه به فروش رساند. ممکن است فکر کنید که کووی به خوانندگان و شنوندگانش ایده واضحی می دهد که چه موفقیتی به نظر می رسد ، اما این مورد نیست. کاوى به نیویورک تایمز گفت که معتقد است موفقیت از نظر كسى فردی است:

“اگر در تجربه خاکسپاری آنچه را که می خواهید در مورد شما گفته شود دقت کنید ، تعریف موفقیت خود را پیدا خواهید کرد.”

آریانا هافینگتون
آریانا هافینگتون صحبت می کند

آریانا هافینگتون در لیست قدرتمندترین زنان Forbes ظاهر شده است ، نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز و یکی از موفق ترین مغول های رسانه ای در تمام دوران است. در سال 1974 ، او اولین کتاب خود را منتشر کرد و در سال 1980 از لندن به ایالات متحده نقل مکان کرد.

در اوایل دهه 2000 ، وی به عنوان فرماندار کالیفرنیا نامزد شد و در سال 2005 پلت فرم خبری برنده جایزه را در هافینگتون پست ارسال کرد. هافینگتون می گوید: حتی اگر ما تمایل داریم در دو خط پول و قدرت به موفقیت فکر کنیم ، باید یک سوم را اضافه کنیم:

وی گفت: “برای زندگی زندگی هایی که واقعاً می خواهیم و از آن سزاواریم ، و نه فقط زندگی هایی که برای آن زندگی می کنیم ، به متریک سوم نیاز داریم که یک معیار سوم موفقیت باشد که فراتر از دو معیار پول و قدرت است و از چهار ستون تشکیل شده است: بهزیستی ، خرد ، تعجب ، و دادن. ”

بیل گیتس
بیل گیتس برای کمک به پایان گرسنگی در جهان بیل گیتس به خاطر ثروت و موفقیت فوق العاده اش شناخته شده است. در سال 1975 ، گیتس به همراه دوست دوران کودکی پاول آلن مایکروسافت را تأسیس کردند. این شرکت و نرم افزارهای خود شیوه کار جهان را تغییر داده و تقریباً در هر دستگاه رایانه ای یافت می شود

منبع : http://jayino.com/blog/