چگونه در خانه ژیمناستیک یاد بگیریم – مشاور شما

آپارات دختر ژیمناستیک کار عالی . ژیمناستیک کار برای انجام این حرکت باید یک نیم چرخ انجام دهد تا به صورت وارونه پشتک بزند. وی ادامه داد: وزارت ورزش واقعا میخواهد به بچههای تیم ملی و ژیمناستیک ضربه بزند؟ از نظر فعالیتهای روان – حرکتی ژیمناستها سعی می کنند مهارتهای مختلف ژیمناستیک را که مربی برای آنها درجلسات تمرین آموزش داده را به نحو احسن انجام دهند . تصویری از وسایل چوبی خانه آرات که به انجام فعالیت های آکروباتیک با آن مشغول است. چند سال بعد در ۲۱ جولای ۲۰۱۲ کومانچی به همراه ستاره سابق بسکتبال جان آماچی مشعل المپیک را به سمت O۲ Arena برای برگزاری المپیک تابستانی لندن حمل کرد. نادیا کومانچی ژیمناست اهل رومانیست که در المپیک سال ۱۹۷۶ وقتی که تنها ۱۵ سال داشت به عنوان اولین ورزشکار زن که موفق به کسب ۱۰ امتیاز کامل در ژیمناستیک شد خود را در سطح جهان مطرح کرد. این مسابقات دارای 28 ورزشکار از 10 کشور مختلف دنیا بود در سال 1973 آمریکا به مسابقات جهانی ژیمناستیک موزون وارد شد. سن مناسب شروع ژیمناستیک ۵ سال به بالا است و در این دوره تا سن ۹ سالگی ژیمناستیک فقط باید جنبه بازی و تفریح برای کودک شما داشته باشد.

آموزش ژیمناستیک از ابتدا

بهترین سن برای شروع ژیمناستیک چه سنی است؟ با کشش بدن خود شروع نمایید. یک ژیمناست جوان چگونگی استفاده از بخش های مختلف بدن خود در روش های مختلف را خواهد آموخت. کلاس ژیمناستیک در پایه دوم ، سه زنگ در هفته برگزار می شود ( دو زنگ آموزشی و یک زنگ بازی های ژیمناستیکی ) . شایان ذکر است که آموزش کودک در این سنین صرفا به صورت غیرمستقیم و بیشتر از طریق تحریک تمام حواس پنجگانهاش باید صورت بگیرد، چون کودک مانند ما تجربه لازم برای تمرکز در کلاس آموزشی رسمی را به دست نیاورده است و شاید تحمل کلاس آموزشی برایش خسته کننده وکسالتآور باشد. همه بچه ها از شرکت در کلاس ها و مشارکت در ژیمناستیک بهره مند می شوند. آن ها می گویند در این سنین بهتر است بازی در حدی باشد که انرژی بچه ها تخلیه شود. اینکه بچه ها از سن پایین حرکات حرفه ای ژیمناستیک را انجام ندهند، دلیل پزشکی دارد. اگر به طور مدوام تمرینات ژیمناستیک انجام می دهید، می توانید از قسمت های مختلف بدن به روش های متنوع استفاده کنید. بنابراین ،قدرت می تواند یک عامل تعیین کننده ی مربوط در اجرای خوب حرکات باشد البته اگر رابطه ی نزدیکی با حجم بدن داشته باشد .

را از آن خود میکند.مهمترین مسابقهای که اهمیت زیادی دارد مسابقات جام جهانی قطر است که اگر کرونا اجازه برگزاری دهد سعیدرضا کیخا بخت زیادی برای کسب سهمیه المپیک خواهد داشت و اگر او صاحب مدال طلا شود قطعاً مسافر توکیو میشود. تا جایی که امکان دارد به کودکان اجازه دهید در فضاهای باز مانند مزارع و با موانعی همچون درختان، کوه ها و رودخانه وقت بگذرانند. در سال ۱۹۸۴ دولت به کومانچی اجازه داد تا به عنوان عضو هیئت رومانی در مسابقات المپیک ۱۹۸۴ لسآنجلس شرکت کند. نادیا کومانچی ۱۵ ساله در المپیک ۱۹۷۶ که در مونترال کانادا برگزار میشد جهان را بهوجد آورد و اولین ژیمناست زن در کل جهان شد که ۱۰ امتیاز کامل مسابقات ژیمناستیک را از آن خود میکند. این ابزار هم توسط زن هم توسط مرد به کار میرود. در این ۴ سال همیشه موقع اعزام این استرسها را داشتیم. ما نمیگوییم فدراسیون مشکلی نداشته چون همه ایراد دارند اما وزارت در این ۴ سال رفتاری کرد که دشمن با ما نکرد. ما در باشگاه شهید ریگی که یک سالن چند منظوره هم بود یک ساعتی زمان گرفته بودیم که تمرین کنیم. بعد از مدالهایی که در جامجهانی کسب کردیم، وزارت ورزش حتی یک پیام کوتاه تبریک نگفت.

برای جامجهانی قطر هم وزارت ورزش حتی دستی به سر بچههای ما نکشید. ما تا روز آخر نمیدانستیم به استرالیا اعزام میشویم یا خیر. او در حال حاضر به عنوان مفسر ورزشی در تلویزیون فعالیت میکند و برای نشریات ژیمناستیک مطلب مینویسد. در مسابقات ملی نوجوانان رومانی قهرمان شد و بعد به عنوان بزرگسال، قهرمانی اروپا را در سال ۱۹۷۵ و جام آمریکا را در سال ۱۹۷۶ از آن خود کرد. آیا قهرمانی و سومی جهان کم بود؟ وقتی ۶ ساله بود استعدادش توسط بلا کارولی که آن زمان مربی ژیمناستیک بود و بعدها مربی تیم ملی رومانی شد، کشف شد. همچنین این موضوع هم برایم توهینآمیز بود که یک شهروند عادی در رومانی میتواند به سفر برود اما من نمیتوانم. این کلینیک به کودکان رومانی خدمات پزشکی و اجتماعی رایگان ارائه میدهد. فضای اجرای این ورزش می تواند بنا به ابعاد سالن موجود تغییراتی داشته باشد . کار آنها به ورزش ضربه زده است. در این فیلم، هنرنمایی و تسلط بلازرچف را در حین کار با بارفیکس می بینید. برای یاد گرفتن ژیمناستیک می بایست صبر را چاشنی کار خود کنید چرا که کمی زمانبر است و باید تمام اصول ایمنی در آن رعایت شود.

مرجع اصلی : https://www.instagram.com/gymnastic_academy_figa/