پیدا کردن یک هتل در بارسلونا

[ad_1]

بارسلونا شناخته شده است خود را بزرگ شب زنده داری و آن ارائه می دهد برخی دیگر از جاذبه های بزرگ. مهم نیست که چه دلیل خود را برای سفر به بارسلونا, شما نیاز به یک هتل خوب در بارسلونا. اطلاعات زیر در این هتل ها در بارسلونا آمده از بررسی های سابق مهمانان که مانده اند در یک هتل در بارسلونا. شما را پیدا خواهد کرد که هر هتل در بارسلونا ارائه می دهد هتل بزرگ باقی می ماند علاوه بر آن از جاذبه های دیگر. هتل های در حال بررسی Casa Camper, هتل, هتل, هنر, Neri هتل هسپریا سرریا.

Casa Camper هتل دریافت برخی از نظرات خوب از مهمانان است. آن را دارای 25 اتاق است که در حال تزئین شده, خلاق, مد که بازی شگفت انگیز دکور کل هتل. اضافی مانند مینی بار و خدمات اتاق گنجانده شده در این پایگاه هزینه به طوری که شما را تا پایان با یک بیل بزرگ و در بررسی کنید. این یک پیاده روی کوتاه به P. Catalvyna و نزدیک به شهر. برای کسانی که آرام شب , Casa Camper هتل برداشته شده است به اندازه کافی از زندگی شبانه آن را فراهم می کند کاملا خوابیده محیط زیست است. Casa Camper هتل در بارسلونا دریافت نظرات عالی و ذکر شده به عنوان به خوبی به ارزش چک کردن.

هتل هنرهای هتل در بارسلونا دارای 402 اتاق و در ساحل واقع شده است. در حالی که نه هر هتل در بارسلونا است که معمولا شناخته شده برای سواحل محل ارائه نمایش زیبا. آن را کاملا در نزدیکی شهر, بنابراین شما باید با سفر به جاذبه های. نزدیکی رستوران با ارائه غذاهای فوق العاده است که باعث می شود موقعیت مطلوب است. آنها گفته اند که برخی از بهترین تخت های یک هتل در بارسلونا می تواند ارائه دهد. هزینه هتل هنرهای دلسرد می کند برخی از مهمانان و اضافی را شامل می شوند نیست در این قیمت پایه است. به طور کلی آن بررسی شد به عنوان یک هتل بزرگ اما واقعا ارزش قیمت.

این Neri هتل در Barcelonahas هنری دکور که شما را به تساوی خود را 22 اتاق استقرار. با استفاده از سنگ و چوب و دکور زیبا است. اتاق دنج و آنها به شما ارائه انتخاب از پنج ورق انواع. آن است که توصیه می شود که شما خوب جهت به این هتل به دلیل آن است که سخت برای پیدا کردن. وجود دارد هیچ منظره, اما توجه به جزئیات در تمام جنبه های این هتل باعث می شود تا برای آن. به طور کلی این هتل گفت: به خدمات استثنایی و ایجاد یک تجربه شگفت انگیز برای بازدید کنندگان و آن را باید.

به همت سرریا 134 اتاق و واقع در یک منطقه آرام از بارسلونا. آن است که در داخل راه رفتن فاصله تا ایستگاه قطار (Les ترس تورس) و بسیاری از جاذبه های دیگر. وجود قفل مینی بار و گاو صندوق ارائه شده در مدرن و تمیز کردن اتاق. وجود دارد یک رستوران در سایت اگر چه مهمانان می گویند شما ممکن است هرگز آن را امتحان کنید به دلیل نزدیکی بسیاری دیگر کافه ها و رستوران ها. این بود اشاره کرد gests به یک خرید بزرگ.

این چهار هتل را دریافت و بررسی خوب و بد. توصیف فوق گرفته شد از اکثر نظرات. در حالی که همه ارائه خوب باقی می ماند برخی از گیر کردن در میان جمعیت. وجود دارد بسیاری از alterntives برای یک هتل در بارسلونا و این تنها یک نمونه کوچک از خدمات بزرگ شما می توانید دریافت خواهید کرد.

[ad_2]