موسیقی هنری از دانلود آهنگ جدید ایران

 

جمهوری ایرانی از حدود 13000 جزیره در اقیانوس آرام تشکیل شده است که از این تعداد تنها 4000 نفر نامگذاری شده و تنها 1000 نفر ساکن هستند. این جامعه پیچیده بیش از 300 گروه قومی و بیش از 250 زبان مختلف را به هم می زند. از این تنوع ، تنوع جهانی موسیقی کاملاً مشخص “ایرانی” بوجود آمده است – گاملان جزایر جاوا و بالی (به ویژه بالی ، که دارای سنت بسیار پیچیده ای است). Gamelan یک مجموعه سازهای رنگارنگ است ، که در درجه اول از سازهای کوبه ای غیرمعمول شامل طبل ، گونگ و زایلوفون ساخته شده از چوب (مانند جنسیت [“جن-DARE”) یا برنز (مانند بوننگ) دانلود آهنگ جدید تشکیل دانلود آهنگ جدید شده است. این سازهای کوبه ای ممکن است باشد تکمیل شده توسط یک فلوت بامبو کوچک یا یک ساز رشته ای ساده است و می تواند به عنوان همراهی با رقص های آیینی سنتی مورد استفاده قرار گیرد. سازهای گیملان دارای موزونهایی هستند که “گوشهای خارج” از گوش های غربی (میکروترون) به صدا در می آورند. ، این موسیقی با نماد غربی نمی تواند دقیقا نمایش داده شود.

موسیقی

قبل از فتح اسپانیا (21-1515) ، موسیقی بخش مهمی از زندگی اجتماعی آزتک و مایان در شبه جزیره مکزیک بود. با ورود اسپانیایی ها ، سازهای اروپایی به سرعت با سنت های موسیقی بومی ترکیب شدند. دانلود آهنگ جدید قابل توجه ترین نتیجه این ترکیب از موسیقی ، موسیقی ماریاچی مکزیکی است – یک موسیقی شاد و رقص پر جنب و جوش که شامل دانلود آهنگ جدید خوانندگان ، گیتارهای صوتی و بیس آوستیک ، ویولن ، ترومپت ، و گاهی اوقات چنگ است. این ابزارها علیرغم پیدایش اروپایی خود ، صداهایی را ارائه می دهند که به طور منحصر به فرد اسپانیایی هستند.

 

 

شکل 4: نقشه مکزیک ، برجسته Jalisco – زادگاه موسیقی Mariachi.

 

 

شکل 5: سازهای سنتی یک گروه ماریاچی مکزیکی

مثال موسیقی:

برای دیدن کلیپ یوتیوب مشهور Mariachi Vargas ، روی عکس Mariachi در بالا کلیک کنید.

 

 

* * * * *

 

موسیقی ART از ژاپن

موسیقی ژاپن از یک سنت غنی و کلاسیک غنی برخوردار بوده است که بیش از 1000 سال طول کشیده و دارای سبک ها و اصطلاحات بسیاری است. مهمترین سازهای ژاپنی koto ، shamisen (یک “بانجو” سه لایه) و shakuhachi (فلوت بامبو 4 لایه) است. 13 رشته كوتو در مقياس 5 نكته اي پنتاتونيك تنظيم مي شوند. رشته ها توسط دانلود آهنگ جدید “انتخاب انگشت” از عاج پیچ خورده ، تکه تکه می شوند و مورد اصابت قرار می گیرند تا جلوه های متنوعی در موسیقی ایجاد شود. بازیکن ممکن است با فشار دادن یا کشیدن روی رشته با دست چپ ، رشته رشته را تغییر دهد.

 

شکل 6: نقشه مناطق سنتی ژاپن

 

شکل 7: سازهای سنتی موسیقی هنری ژاپن

 

نمونه های موسیقی:

برای شنیدن یک نمایش زیبا در کلیپ یوتیوب آهنگ مشهور ژاپنی “ساکورا” [“شکوفه های گیلاس”) که روی koto پخش شده است ، روی تصویر ژاپنی Instrument ژاپن در بالا کلیک کنید.

 

اینجا را کلیک کنید تا یک نمایش اولیه از نحوه بازی “Sakura” را روی koto مشاهده کنید ، همانطور که در YouTube مشاهده می شود.

 

برای دیدن ادغام koto ، shamisen و shakuhachi با سازهای سنگ در کلیپ YouTube “Sakura” (“شکوفه های گیلاس”) اینجا را کلیک کنید.

 

موسیقی هنری نزدیک و خاورمیانه

خاورمیانه نزدیک و خاورمیانه شامل بسیاری از کشورهایی است که با دریای مدیترانه ، غرب آسیا و شمال آفریقا مرز دارند و تحت تسلط مردمان اسلامی ترکی ، عربی ، فارسی و ترکی هستند که سنت های عامیانه و موسیقی-هنری مشترک با قرن 7 دارند. . یكی از مهمترین جنبه های موسیقی موسیقی خاورمیانه ‘Ud – یك لوت بدون سر و گردن کوتاه با بدن گلابی و پنج جفت رشته است. بر خلاف لوت وسترن ، Ud به عنوان یک ساز ملودیک مونوفونیک اجرا می شود ، دانلود آهنگ جدید که اغلب با همراهی ریتمیک رنگارنگ darabukkah (همچنین به آن “داربوکا” یا “دومبک” نیز گفته می شود) – یک طبل کوچک رس که در هنگام پخش بازیکن او را تغییر می دهد. فشار انگشت متغیر را به درام هدایت می کند.

 

پرونده نوشته شده توسط Adobe Photoshop� 4.0

 

 

 

نمونه های موسیقی:

برای دیدن کلیپ YouTube “Ud و Darabukkah با هم بازی کنید ، روی تصویر Midde-Eastern Instruments کلیک کنید.” اگر شما علاقه مند به مطالعه ساختار داخلی این مثال از یک “سماعی” ترکی هستید ، دانلود آهنگ جدید می توانید از آن زمان کل ویدیو را تماشا کنید ، که بخش های متناوب را نشان می دهد ، که به آنها گفته می شود “kjana [آیه” و taslim [خودداری کنید. /گروه کر].

 

اینجا را کلیک کنید تا یک استاد طبل دارابکوه را ببینید ، چند ضربه شگفت انگیز را در YouTube انجام دهید.

 

اینجا را کلیک کنید تا “Ud و Darabukkah همراه با آواز خواندن نمازهای مجازات را در کلیپ YouTube خدمات یهودیان Selichot در آماده سازی برای روزهای مقدس مقدس ببینید.

 

 

* * * * *

 

موسیقی هنری چین

موسیقی سنتی چینی را می توان 7000-8000 سال بر اساس کشف الف ردیابی کرد