ماسک نانو رنگین کمان ریما

بنابراین ، محصول جدید ماسک مد سدان ماسک ریما سدان، مدل 3D ، چک ، که توسط N95 نانو نوشته شده بود ، به شما توصیه می کنیم. ماسک Dinka به لطف طراحی سه لایه و ساخته شده از سه لایه لایه های نانو ذرات با توانایی منعکس کننده ماسک ریما فشار موثر بر مقیاس ذرات ۰. Мк میکرون و لایه های مداوم ذرات آلودگی در هوا بسیار موثر برای درمان آسم در محل کار با سطح بالایی از آلودگی به عنوان مثال در بیمارستان ها و محل های کار مانند صنعت و معدن.

مدل کلاس ماسک رم نوع درآمد سرکوب کننده نانو
ماسک نانوماشین جدید 3D Rima ، ساخته شده از ماسک تنفسی مبتنی بر فناوری نانو N95 ، 95 ٪ قادر به گرفتن ذرات آئروسل است. این محصول یک تو رفتگی در دیوار استاندارد آمریکایی است و رقابت با نمونه های خارجی از نظر کیفیت و عملکرد.

ماسک رنگین کمان رنگین کمان نانو لبه را با نمونه های خارجی مقایسه کنید
ماسک لبه در کلاس H95 ماسک بدون ماسک ریما دریچه و بدون فیلتر نفس در دسترس است. بنابراین علاوه بر اینکه در پایان دم از امکان particle ورود به 95% برای جلوگیری از زمانی که شما بازدم نیز وجود دارد که افت فشار برای جلوگیری از نشت آلاینده های دستگاه تنفسی و ایجاد نقش موثری در کاهش خطر ابتلا به عفونت از مردم در حال حاضر در محیط زیست است. این ماسک قابل مقایسه با ماسک های کلاس های FFP2 و H95 از لحاظ کارایی ضبط و اثر بر کاهش فشار در هنگام برخورد ذرات است.

H95 رم ماسک ضد آب
رطوبت و بخارات ایجاد شده توسط نفس خود را عواملی که باعث کاهش بهره.و جذب ذرات هستند. ماسک ریما پس از ۲ الی ۳ ساعت به عنوان یک ماسک دو لایه و سه لایه تجهیزات پزشکی به منظور گرفتن غنایم از رطوبت است که الیاف لایه هایی از اسب و همچنین به عنوان قدرت خود را و محل ذرات از دست می دهد ، مصرف چنین محصولاتی ، خطر ابتلا به عفونت با ویروس ها و آلودگی محیط زیست را افزایش می دهد.

این ماسک های سه بعدی از ریما جک مدل نوع نانو, نانو لایه مقاوم در برابر رطوبت هوا و تنفس و همچنین به عنوان سه لایه از اسپانیا نیز محافظت می شود. اولین لایه پرواز باعث کاهش فشار ماسک ریما ذرات معلق می شود. لایه دوم نانوذرات از دست رفته خیلی بیشتر جذب می شود و دو لایه بعدی پوشش از خیس شدن و آسیب رساندن به نانوذرات جلوگیری می کند.

ماسک 3d ریما می آید در یک بسته رنگ
یکی از مزایای استفاده از با استفاده از ریما 3d محصول fishtype مدل با نانو-تولید مثل در رنگ های مختلف و تحویل در قالب 25-دیجیتال بسته است. پس از تهیه بسته این ماسک ، ماسک ریما می توانید مجموعه ای از ماسک های رنگی را برای مدل های 3 از rima fishtip دریافت کنید.

ماسک رومی با طراحی قبیله ای
این نانوسیم جدید برای تولید مثل برای سهولت استفاده و بدون رطوبت در قالب سه نوار طراحی شده است. ماسک ریما پس از اعمال به صورت ، لایه های ماسک با بینی و دهان فرد ارتباط برقرار نمی کنند. بنابراین ، کار دم و بازدم مشروط است ، و امکان ورود ذرات به دستگاه تنفسی نیز غیر ممکن است.

ماسک 3d از N95 رم با حداکثر سایش
محصول ذکر شده صحیح شکل تولید شد و پس از قرار دادن آن در اطراف باقی مانده و ذرات وجود دارد دهان بر خلاف دیگر نمونه ماسک پزشکی H95 و امکان نفوذ به داخل دستگاه تنفسی تشخیص داده نمی شدند.

ماسک ریما با وزن بسیار کم
وزن ماسک H95 روم, پارچه و نمونه فیلتر باعث می شود استفاده از آنها بسیار لذت بخش نیست. ماسک شماره گیری سه بعدی به دست آوردن وزن در گرمای کل پس از قرار دادن هر وزن ، ماسک ریما به طوری که برای چند ساعت در شرایط آلودگی بالا نیست ، مهلت ایده آل نزدیک است.

برای تهیه یک ماسک سه بعدی ریما جک مدل در تایپ های مختلف تک رنگ, سفید مجموعه, ماسک های سه بعدی با رنگ های تیره و ماسک ۳-ابعاد جک مدل نوع بسته بندی رنگ و مشخصات ماسک ریما محصولات شرکت نانو فناوران است که با عرضه تجهیزات پزشکی سدان مد شما می توانید با بازدید از سدان مد فروشگاه و انتخاب محصول شما نیاز دارید.