خرید بک لینک PBN و سفارش رپورتاژ Pbn (پی بی ان)❤️

PBN به مجموعه ای از سایت ها و وبلاگ ها گفته می شود که هدف همه آن ها ارتقای رتبه سایت اصلی از طریق لینک های ایجاد شده است. لینک سازی PBN یا بک لینک پی بی ان، به مجموعه ای از وبلاگ ها گفته می شود که برای ارتقا یک وب سایت مرجع به فعالیت می پردازند، به این شکل که توسط یک لینک وبلاگ را به صفحات دیگر پیوند می زنیم. استفاده از PBN نیز در کنار دیگر روشها چون پست مهمان و…

خرید بک لینک Pbn سایت کلاه سئو

همچنین از کپی کردن محتوا ها از وبلاگ های مشهور و الحاق آن در وب سایت خود جدا خود داری کنید چون احتمال پنالتی شدن سایتتان بالا می رود.

همانطور که گفته شد لینک سازی پی بی ان از نظر گوگل غیر قانونی است و در صورت متوجه شدن موتور های جستوجوگر وب سایت شما از فهرست سایت های مورد نظر حذف شده و عملا website بدون استفاده می شود، به این مسئله اصطلاحا پنالتی شدن می گویند. با توجه به ریسک استفاده از بک لینک ها توصیه نمی شود از این روش استفاده کنید اما در صورت تمایل، ما به شما کمک می کنیم به طور ظریف تری از این روش استفاده کنید تا گوگل متوجه نشود وب سایت شما از لینک های شبکه ای کمک گرفته است.

لینک سازی Pbn

وقتی تعداد بک لینکهای یک وبسایت زیاد باشد به گوگل این پیام را میرساند که این وبسایت به قدری مفید و جذاب بوده که سایتهای دیگر به آن لینک دادهاند؛ بنابراین گوگل به این وبسایت رتبه بهتری خواهد داد و آن را در فهرست نتایج جستجو در جایگاههای بالاتر قرار میدهد. در ادامه در خصوص نحوه کار با تکنیک لینک سازی PBN بیشتر توضیح خواهیم داد.

آیا انواع مختلفی از لینک سازی PBN وجود دارد؟ بر اساس اینکه سایتها یا وبلاگهای موجود در شبکه PBN چطور از طریق بک لینک به یکدیگر متصل شوند و اینکه چند سایت اصلی در سیستم وجود داشته باشد میتوانیم انواع مختلفی از شبکه را ترسیم کنیم.

بک لینک Pbn یا بک لینک چند مرحله ایدر روش بک لینک PBN به جای اینکه برای بک لینک گرفتن از دامنههای معتبر مجبور باشید تلاش زیادی کنید کافی است به دنبال دامنههای معتبر و آزاد شده بگردید و با خریداری آنها به راحتی و بدون زحمت تعداد زیادی بک لینک باارزش برای سایتتان بگیرید.

با انجام مراحل زیر شما بک لینک هایتان را به صورت سئو کلاه خاکستری( در این مدل سئو شما سعی خود را می کنید قوانین را دور زده و گوگل متوجه فعالیت غیر قانونی نشود) می سازید و در واقع پی بی ان ها را در قالب قانونی بودن به گوگل نشان می دهید.

این یعنی شما به صورت رایگان میتوانید تا 70 درصد مبانی سئو یا لینک سازی را به صورت رایگان با خواندن مقالات متنوع فارسی یا انگلیسی یاد بگیرید اما خیلی از چیز ها هستند که حتما باید تجربه کنید تا یاد بگیرید و با تجربه کردن نکات جدیدی یاد خواهید گرفت. درست است لینک سازی شبکه ای بدون تغییر کیفیت محتوای وب سایت اعتبار آن را افزایش می دهد اما پس از استفاده از لینک سازی PBN حتما چند وقت یکبار محتوا ها را بروزرسانی کنید تا گوگل متوجه عمل غیر طبیعی شما نشود. در شبکه PBN تمام وبسایتها تحت اختیار خودتان خواهد بود.

PBN مخفف Private Blog Network به معنی شبکه وبلاگ خصوصی است. چگونه Google PBN ها را شناسایی و جریمه می کند؟ باید بگوییم بله متاسفانه استفاده از بک لینک هایی که با هدف تقلب و بهره وری از لینک سازی شبکه ای به وجود آمده اند جزو سئو کلاه سیاه هستند و شامل جریمه گوگل می شوند. مشخصاً بعد از برگزاری جشنواره و اهدای جوایز دیگر نیازی به این وبسایت نخواهد بود و میتواند شکار خوبی محسوب شود تا یک متخصص سئو آن را خریداری کرده و از آن به سایت خودش بک لینک بدهد.

برای مثال وبسایت یک جشنواره را در نظر بگیرید که بک لینکهای خوبی هم از وبسایتهای خبری گرفته است. در واقع هرکدام از وبلاگ یا وبسایتهایی که در شبکه خصوصی وبلاگ برای لینک دهی به سایت اصلی مورد استفاده قرار میگیرند باید خودشان از سایتها یا وبلاگهای دیگری بک لینک گرفته باشند. بنابراین بهکارگیری یک سایت جدید در شبکه خصوصی وبلاگ چندان عاقلانه به نظر نمیرسد. لینک هایی از نظر گوگل مهم هستند که دارای هویت بالا باشند. یک دامنه ی «واجد شرایط» باید دارای یک جریان اعتماد حداقل ۱۵ و یک اعتبار دامنه ی حداقل ۱۵ باشد.

به این ترتیب تعدادی وبسایت با اعتبار خوب داشتند که مدیریت آنهم به دست خودشان بود و به راحتی میتوانستند هر از گاهی یک محتوای مرتبط با سایت خود در آنها منتشر کرده و بک لینک بگیرند. بهتر است برای این کار به دنبال سایتهایی باشید که زمانی فعال بودهاند و بک لینکهایی گرفته و اعتبار خوبی داشتهاند ولی اکنون به هر دلیلی منقضی شدهاند. آنها دامنههایی که اعتبار خوبی کسب کرده اما تاریخ انقضای دامنه فرارسیده و مدیر سایت تمایلی به ادامه ندارد را پیدا و خریداری کرده و از آنها به عنوان منبع بک لینک سازی استفاده کردند.

اغلب بازاریابان به مدیران وب سایت ها جهش ناگهانی در بازدید و رتبه بندی سایت ها را قول می دهند که البته جواب می دهد ، اما اگر کمی آگاه باشید متوجه می شوید که همه اینها موقتی است و در آخر الگوریتم Google Penguin که وظیفه نظارت بر بک لینکها، رتبهبندی سایتها و شناسایی سایتهای اسپم را بر عهده دارد متوجه نقض خواهد شد. چون حقیقت این است که بکلینک پی بی ان جواب میدهد و در سئوی سایت تاثیر مثبت میگذارد. اینکه مثلا رقبای من روی سایت اصلی خودشون بک لینک رفتن و من pbn سه سطحی بزنم بدون اینکه بک لینک زیادی روی دامنه اصلی برم جواب میگیریم؟