بهترین رستوران غذاهای در دورهام

[ad_1]

شما در حال بازدید از دورهام? آیا شما فقط حرکت وجود دارد ؟ آیا شما یک اقامت طولانی مدت است که به دنبال جدید هیجان انگیز رستوران? خوب در اینجا این است که قطعی بررسی از غذاهای شما باید برای غذا خوردن در Durham, NC!

 1. Hush puppies از آلن و پسران باربکیو (در چپل هیل)

  خوب شاید من فریب خورده در این, اما آن را سخت برای قرار دادن کل منو در این بررسی. هیچ یک از hush puppies من طعم در منطقه (و این است که بسیاری اگر شما فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از رستوران ها ادعا می شود منبع معتبر در NC barbeque) می تواند حتی نزدیک به این. آنها فقط به اندازه کافی شیرین و کمی ذرت با طعم و خارج است که چاشنی و سرخ کرده را ترد کمال است. حتی اگر رستوران احتمالا برنده من barbeque جایزه فقط از این غذا آنها نه شل در دنده ها و یا گوشت خوک باربکیو یا نه.

 2. زنجبیل habañero بال مرغ از بیضی پارک پنجره مشبک

  بیضی پارک پنجره مشبک است که به طور کلی آرام و نوار های ورزشی با گسترده باز احساس به آن. در اینجا پیچ: این بازارهای خود را به عنوان “محلی به عنوان هک.” در این منو شما را پیدا خواهد کرد سالاد از کوچک و مزارع طول سال یک مزرعه در منطقه و ماهی گرفتار در کارولینای شمالی. این غذا بسیار خوشمزه, اگر چه ترکیبات عطر و طعم هستند, احتمالا بیش از حد خلاق اما بال ها واقعا شگفت انگیز است. پیشنهاد می کنم با زنجبیل-habañero سس به دلیل آن طول می کشد این ایده از مرغ به یک سطح کاملا جدید. شما نمی قادر خواهد بود برای قرار دادن این پایین.

 3. ماکارونی و پنیر Gratin از واتس مواد غذایی

  هر بار که من به اینجا بروید من نمی تواند کمک کند اما منظور این غذا حتی اگر آن است که راه بیش از حد بزرگ بود و اشتها آور است. چیزی در مورد این که یک gratin و خدمت در یک کتری باعث می شود آن را فقط غیر قابل مقاومت. بالا پنیر پخته شده را به اندازه کافی به یک پوسته نازک و درونی ماکارونی و پنیر بسیار نرم و خوش طعم. تا آنجا که من سعی می کنم برای به اشتراک گذاشتن این با دوستان همه فن حریف و خانواده من تا پایان فقط خوردن همه چیز خودم.

 4. Carnitas Burrito از چاق Tacos

  این رستوران به عنوان یک کل است که تقریبا کامل است. این سرویس سریع محیط گاه به گاه و چیپس همیشه به ارمغان آورد به جدول به صورت رایگان. من به ویژه مانند مجموعه خود را از تند salsas. من توصیه می کنم هر چیزی در منو اما من به طور کلی خوردن Carnitas Burrito است که پر شده با گوشت و برنج و سس تند. بر خلاف بسیاری از burritos من در دورهام آن طعم بیش از حد چرب یا بیش از حد سنگین است.

 5. بره و سوسیس پیتزا از پیتزا فروشی تورو

  متاسفانه من نمی توانم به طور کامل بررسی مطلوب از این رستوران. در نظر من آن است که بیش از حد با صدای بلند و به طور مداوم بیش از حد شلوغ است. البته این خوب است برای رستوران اما نه برای مشتری. وجود 20 دقیقه صبر کنید در پنج شنبه شب است که به یک صندلی در همان جدول به عنوان شخص دیگری. این سرویس همچنین یک کمی آهسته است. پیتزا, اما فوق العاده است! این ترکیبات عطر و طعم بسیار خلاق هستند اما همیشه به نوبه خود درست و پیتزا پخته شده در یک سبک مدرن کوره آجر. غذا بیرون می آید و من هیچ شکایتی برای این غذا اگر چه برخی برای رستوران.

با تشکر برای خواندن و اجازه دهید من می دانم اگر شما باید برخی از غذاهای مورد علاقه در دورهام!

[ad_2]